Extraportfel Opinie

 Złóż WNIOSEK<–Kliknij

Opinie osób co brały pożyczkę w wonga. Nie daj się oszukać i sprawdź opinie pożyczki wonga.

ExtraPortfel to nowa marka na rynku szybkich pożyczek online. Extraportfel oferuje pożyczki od 100 do 3500 zł na okres do 45 dni. Szybka decyzja, minimum formalności, szybka decyzja i przelew.  Ja dostałem przelew w ciągu 15minut, więc czas realizacji jest bardzo szybki. Oprocentowanie RRSO- roczna stopa pożyczki 822procent- słabo.. Opłaca się brać tylko pierwszą pożyczkę gratis. Dużo lepszą oferte ma vivus, który oferuje też pierwszą pożyczkę gratis, ale przy następnej ma korzystniejsze oprocentowanie. Umowa dość jasna i czytelna, bez kruczków prawnych itp

Pierwsza pożyczka gratis?
Tak- do 1400zł.

Ceny następnych pożyczek, Przykład:

Pożyczka: 500 zł
Suma opłat: 115 zł
Do spłaty: 615 zł
RRSO: 1141%

 

Extraportfel nowa pożyczka w branży,powstała w 2015 roku.Założona przez grupę Creamfinance Poland Sp. z o.o.

Udzielają chwilówek maksymalnie na 45dni do 3,5tysiąca złotych. Umożliwiają przedłużenie pożyczki o 10,20,30,45dni za dodatkową opłatą jest to bardzo często stosowana praktyka.

Kto może się ubiegać i pożyczkę przez internet w extraportfel?

Każdy obywatel Polski który skończył 23lata.Po okazaniu danych z dowodu osobistego może wysłać wniosek i szybką pożyczkę. Jeśli to spełniasz możesz wysłać wniosek na naszej stronie. Decyzję dostaniesz w kilka minut na adres e-mail lub telefon.

Kiedy otrzymasz pieniądzę?

W ciągu 15minut od pozytywnej akceptacji wniosku o chwilówkę

§ PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY POŻYCZKI – bardzo użyteczne!!!!

W jaki sposób odstąpić od umowy ?

W chwili zawarcia umowy, bank lub parabank powinien dostarczyć wzór odstąpienia od umowy. Odstąpić można od każdej umowy pożyczkowej, bez żadnych wyjaśnień.
Odstąpienie od umowy najlepiej wysłać listem poleconym lub dostarczyć osobiście, z potwierdzeniem odbioru. Każdy pożyczkodawca musi przyjąć odstąpienie od umowy. Jeżeli tego nie uczyni to łamie prawo.
Ile mamy czasu aby odstąpić od umowy?
Odstąpienie od umowy musi zostać wysłane w ciągu 14 dni (nawet jak zostało wysłane 14dnia to liczy się data wysłania, a nie dostarczenia odstąpienia od pożyczki)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.