Pożyczki bez zaświadczeń – Ranking 2020

Przedstawiamy Pożyczki bez zaświadczeń. Zapoznaj się z cenami pożyczek, które dostaniesz bez zaświadczeń. Znajdź najlepszą ofertę  i nie przepłacaj. Jak trudno znaleźć pomoc finansową osobom wpisanym na listę Krajowego Rejestru Długów KRD wiedzą tylko te osoby, które zostały tam wpisane. Dostępność ofert finansowych dla osób zmagających się ze wpisem do KRD jest uzależniona od wielkości ich zadłużenia. Ryzyko wciągnięcia w spiralę zadłużenia po skorzystaniu z pomocy jednej z lokalnych firm jest bardzo wysokie, dlatego o wiele lepszym rozwiązaniem są pożyczki internetowe.

Proponuję brać pożyczki tam gdzie jest pierwsza pożyczka za darmo 🙂 

Duża ilość formalności bardzo często powoduje problemy w trakcie udzielania pożyczek. Ludzie nie lubią czekać, a załatwianie papierków ma wiele minusów, gdyż wszelkie zaświadczenia oraz poręczenia to dla nich często strata czasu. To właśnie w odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów firmy pożyczkowe oraz banki wprowadziły pożyczki na dowód. Aby otrzymać taki kredyt, wystarczy sam numer dowodu osobistego oraz pesel, a cały proces starania się o dodatkowe środki jest bardzo prosty.

Pożyczki na dowód okazały się czymś, czego pożyczkobiorcy potrzebowali. Od kiedy możliwe stało się otrzymanie kredytu bez zaświadczeń, znacznie więcej osób decyduje się skorzystać z usług dobrego pożyczkodawcy. Klienci, którzy wykorzystują możliwość otrzymania dodatkowych środków bez formalności to zazwyczaj osoby poszukujące szybkiej gotówki o niewielkiej kwocie, nie posiadający umowy o pracę, bądź nie mający możliwości zdobycia specjalnych zaświadczeń.

Aktualnie na rynku finansowym działa mnóstwo firm, które udzielają kredytów na dowód. Są to przedsiębiorstwa bardzo rozwinięte, zapewniające klientom najczęściej godne warunki współpracy. Zanim jednak ktokolwiek zdecyduje się na wzięcie pożyczki na dowód, powinien najpierw dokładnie zapoznać się z regulaminem firmy,z której usług chce skorzystać. A jak wybrać dobre przedsiębiorstwo wśród tylu dostępnych ofert? Być może przedstawiona poniżej lista pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji.

NetCredit.

NetCredit to firma, która cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pożyczkobiorców. Przez lata działania na terenie naszego kraju zyskała sobie popularność osób, które cenią sobie dobre usługi i jasny, czytelny regulamin. NetCredit oferuje dobre warunki pod wieloma względami.

Pierwsza pożyczka w NetCredit jest darmowa i może wynosić aż do 2000 zł z okresem spłaty 30 dni. Każda kolejna pożyczka objęta jest prowizją i oprocentowaniem, klient może otrzymać do 4000 zł, także na 30 dni z możliwością przedłużenia.

Jeżeli chodzi o pożyczki na dowód, firma zbiera bardzo dobre recenzje. Chwalona jest doskonała komunikacja z klientem, przyjazna obsługa, dostępna pod telefonem 7 dni w tygodniu oraz błyskawiczne przelewy. NetCredit nie wymaga od swoich klientów zaświadczeń, weryfikacja tożsamości i wypłacalności odbywa się drogą elektroniczną, a pożyczkobiorca musi dostarczyć jedynie numer dowodu osobistego oraz numer pesel.

Firma posiada również pewne wady, a główną z nich są bardzo wysokie opłaty dodatkowe za opóźnienie w spłacie kredytu. Przedsiębiorstwo bardzo nalega, aby klienci spłacali długi w terminie, w przeciwnym razie obciążając ich naprawdę sporymi kosztami.

Poza tym NetCredit, nazywana inaczej drugim portfelem to firma, która w pożyczkach na dowód sprawdza się świetnie. Przedsiębiorstwo rozwija się bardzo prężnie, każdego roku zdobywając coraz większą popularność, docierając do większej ilości klientów.

NetCredit działa na terenie kilku krajów, wszędzie zapewniając dosyć dobre warunki pożyczek na dowód. Jest częścią bardzo dobrze rozwiniętej grupy finansowej, która pozwala jej na udzielanie pożyczek w podanych wyżej kwotach.
Firmę można polecić osobom, które nie chcą czekać, poszukują pożyczkodawcy rzetelnego i sprawdzonego, udzielającego szybkich kredytów na dowód, być może na niewielką sumę, ale za to na jasnych warunkach i bez ukrytych haczyków. Szybka realizacja pożyczek, dobry kontakt z pożyczkobiorcą oraz czytelne zasady to największe atuty skorzystania z usług NetCredit.

Vivus.

Firma Vivus już od wielu lat zachwyca pożyczkobiorców dobrymi warunkami i ciekawymi promocjami. Vivus cieszy się bardzo dobrą opinią, może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów, a wciąż przybywa nowych, którzy chętnie korzystają z usług firmy. Popularność tego przedsiębiorstwa finansowego bierze się w dużej mierze z reklam, które można zauważyć na każdym kroku. Jednak firma sama sobie zarobiła na dobrą ocenę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Vivus oferuje pożyczki na dowód, nie wymaga od swoich klientów specjalnych zaświadczeń, ich wypłacalność weryfikuje elektronicznie, poprzez przelew weryfikacyjny. Firma oferuje szybkie kredyty na kwotę nawet do 7500 zł, w tym pierwszą pożyczkę darmową do 3000 zł na okres 30 dni.

Co tak bardzo podoba się pożyczkobiorcom w firmie Vivus? Z pewnością dobre warunki finansowe, możliwość otrzymania wysokiej kwoty na umiarkowany procent. Niskie opłaty dodatkowe, także za zwłokę w spłacie długu są czymś, co zdecydowanie wyróżnia to przedsiębiorstwo finansowe wśród innych i stawia je często na pierwszym miejscu w rankingach.

Proces uzyskania pożyczki na dowód jest bardzo prosty, regulamin jest czytelny nawet dla nowych klientów. O kredyt może ubiegać się każdy obywatel Państwa Polskiego, który nie figuruje w bazie dłużników, posiada konto w banku polskim i znajduje się w przedziale wiekowym 20-78 lat.

Do listy zalet dołączyć można miłą obsługę oraz błyskawiczne przelanie środków na konto klienta. W ogólnym rozrachunku Vivus wypada bardzo korzystnie. Jest to firma idealna dla wszystkich osób, które poszukują szybkiej gotówki, na dogodny procent, bez ogromnych kosztów dodatkowych. Firma na pewno spodoba się pożyczkobiorcom, liczącym na nieco większą kwotę kredytu oraz możliwość przedłużenia terminu spłaty.

Vivus znajduje się w czołówce przedsiębiorców finansowych, które udzielają pożyczek na dowód , doskonale radząc sobie w tym zakresie, wciąż przygotowując nowe promocje i zapewniając swoim klientom więcej możliwości.

Kasa TAK

Grupa Ferratum, aby rozszerzyć swoje działanie w Polsce, postanowiła założyć nowe przedsiębiorstwo finansowe, które oferuje pożyczkobiorcom kredyty na dowód w kwocie do 2000 zł. Nowi klienci mają możliwość skorzystania z promocji darmowej pożyczki do 1500 zł na 15 lub 30 dni.

Oprócz szybkich chwilówek, Kasa TAK oferuje również pożyczki ratalne na dowód z okresem spłaty do 24 miesięcy. W przypadku tego typu transakcji, pożyczkobiorca może otrzymać do 3000 zł dla nowych klientów oraz do 5000 zł dla klientów, którzy korzystali już z usług firmy. Wygodne raty pozwalają na komfortową spłatę kredytu, a minimum formalności umożliwia szybkie otrzymanie gotówki.

Przedsiębiorstwo zapewnia swoim klientom dobre warunki współpracy. Nie wymaga specjalnych zaświadczeń, aby otrzymać gotówkę, wystarczy dowód osobisty oraz numer pesel. Firma oczywiście sprawdza wypłacalność każdego pożyczkobiorcy, poprzez szybką weryfikację, która następuje drogą elektroniczną.
Pożyczka na dowód w Kasa Tak to dobra opcja dla osób, które liczą na szybki przelew oraz czytelny regulamin. Firmę chwali się za miłą obsługę, dostępną o każdej porze dnia i nocy oraz szybką reakcję na złożone wnioski. Cały proces przyznania środków jest niezwykle prosty, a klienci otrzymują gotówkę na konto błyskawicznie.

Firma wywodzi się z większej grupy finansowej, jaką jest Ferratum, ale dzięki temu pożyczkobiorcy mogą być pewni, że pieniądze, które otrzymują pochodzą ze sprawdzonego źródła. Kasa TAK to przedsiębiorstwo, udzielające pożyczek na dowód, które reklamuje się głównie w internecie. Kredyt można otrzymać całkowicie online, bez wychodzenia z domu.

Kasa TAK zbiera dość dobre recenzje wśród pożyczkobiorców, którzy chętnie wracają do firmy po kolejne środki. Proste zasady i dobre warunki to zdecydowane atuty, które przyciągają nowych klientów. Dodatkową zaletą jest również całkowita dostępność pracowników firmy, co oznacza, że o pożyczkę można starać się w dowolnym momencie. Osoby zainteresowane otrzymaniem pożyczki na dowód, na pewno zwrócą uwagę na tę ofertę.

Pożyczka Plus

Pożyczka Plus oferuje kredyty na dowód do 1000 zł dla nowych klientów oraz do 5000 zł dla klientów powracających. Przedsiębiorstwo pierwszej pożyczki udziela z dodatkowymi opłatami w wysokości jedynie 10 zł na okres 30 dni.

Główną zaletą korzystania z oferty firmy jest bardzo szybki przelew. Kredyt można uzyskać bez specjalnych formalności, konieczny jest jedynie numer dowodu osobistego oraz numer pesel. Weryfikacja klienta odbywa się drogą elektroniczną, po przesłaniu przez niego przelewu weryfikacyjnego.

Najdłuższy okres spłaty kredytu wynosi 65 dni. Każda zwłoka w zwrocie długu związana jest z dodatkowymi opłatami o sporej wysokości. Pożyczka Plus jest firmą, która wymaga terminowości, dlatego każdy klient, który zastanawia się, czy skorzystać z jej usług, powinien dokładnie przeczytać regulamin i zastanowić się, czy będzie w stanie oddać dług na czas.

Oferta firmy w porównaniu z innymi przedsiębiorstwami finansowymi, oferującymi pożyczki na dowód, znajduje się gdzieś pośrodku. Pożyczka Plus pobiera oprocentowanie w wysokości ok 16 %, do czego należy dołączyć prowizję, zależną od wysokości pożyczanej kwoty.

Pożyczka Plus to firma, której zaufało już kilkaset tysięcy osób w naszym kraju. Cieszy się umiarkowanie dobrą opinią, wielu pożyczkobiorców ponownie zwraca się do przedsiębiorstwa z prośbą o pożyczkę. Firma udziela kredytów na niskie kwoty, z dość krótkim okresem spłaty. Stanowi najlepszą opcją dla osób, które poszukują gotówki na konkretny cel.

Osoby zainteresowane złożeniem wniosku o pożyczkę na dowód w Pożyczka Plus mogą skorzystać z porad obsługi klienta, dostępnej siedem dni w tygodniu. Ogólne warunki firmy można ocenić jako dobre, Pożyczka Plus ma jasno określony regulamin, w którym nie kryją się żadne haczyki.

Via sms.

Via sms jest firmą, która udziela pożyczek na niskie kwoty, gdyż tylko do 3000 zł. Krótki jest również okres spłaty, wynoszący jedynie 30 dni. Spoglądając na ofertę firmy, można jasno stwierdzić, że nadaje się ona dla osób, poszukujących gotówki na konkretny cel, które chcą szybko otrzymać pieniądze i wiedzą, że niedługo będą mogli dług spłacić.

Pierwsza pożyczka na dowód w Via sms jest darmowa, a jej wysokość nie może przekraczać 1500 zł. Każda kolejna wiąże się z koniecznością spłaty oprocentowania oraz prowizji.

Największą wadą firmy są wysokie koszty monitów za brak spłaty pożyczki, dlatego każdy pożyczkobiorca powinien pamiętać, aby wywiązywać się ze swoich zobowiązań. Każda zwłoka jest bowiem karana sporą kwotą.

Via sms zapewnia bardzo szybkie przelewy. Otrzymanie pożyczki na dowód to krótki proces, który wymaga jedynie zarejestrowania się na stronie firmy, złożenia wniosku oraz wykonania przelewu weryfikacyjnego. Firma nie udziela pożyczek osobom, które widnieją w rejestrach zadłużonych, nie wymaga jednak żadnych zaświadczeń z zakładu pracy czy innych instytucji.

Skonstruowany w prosty sposób regulamin sprawia, że ludzie chętnie zwracają się do pożyczkodawcy po gotówkę, potrafią bowiem zrozumieć zasady otrzymania i spłaty pożyczki bez konieczności doradztwa finansowego. Jeżeli jednak ktoś potrzebuje dokładniejszych informacji, może skontaktować się z obsługą klienta każdego dnia pod numerem telefonu, podanym na stronie przedsiębiorstwa, bądź też poprzez formularz internetowy.

Via sms to firma, działająca na bardzo jasnych warunkach. Nie posiada żadnych ukrytych opłat, wszystkie koszty dodatkowe są wyraźnie określone, dlatego żaden klient nie powinien być zaskoczony, gdy kwota do spłaty powiększy mu się znacznie, jeżeli nie odda długu w terminie. Poza tym jednak firma ma dosyć dobrą ofertę, minusem jest tutaj kwota pożyczki, która nie przekracza 3000 zł. Osoby, potrzebujące szybkiej gotówki na już mogą liczyć na bardzo dobry kontakt oraz błyskawiczny przelew środków.

Wonga.

O firmie Wonga słyszeli chyba wszyscy. Jest to bardzo dobrze prosperujące przedsiębiorstwo finansowe, udzielające pożyczek na dowód do 5000 zł z maksymalnym okresem spłaty 18 miesięcy.
Wonga oferuje pierwszą pożyczkę prawie za darmo, gdyż za jedyne 10 zł, w wysokości 1500 zł na 30 dni.

Firma wprowadziła niedawno możliwość wzięcia pożyczki ratalnej, na wspomniany wyżej okres 18 miesięcy. Przedsiębiorstwo udziela kredytów na dowód, akceptując przesłany wniosek drogą elektroniczną, dokładnie weryfikując klientów pod względem zdolności kredytowej, jednak bez konieczności przedstawiania zaświadczeń.

Otrzymanie pożyczki w Wonga jest bardzo proste, regulamin powinien być zrozumiały także dla nowych klientów. Firma cieszy się dobrymi opiniami pod wieloma względami. Chwali się obsługę klienta, która zawsze służy dobrą radą, znośne oprocentowanie i prowizje oraz same warunki spłaty długu. Jedynym minusem, który należy wyróżnić są wysoki koszty monitów za zwłokę w zwrocie zobowiązania.

Pożyczkodawca dużą wagę przywiązuje do odpowiedzialnego pożyczania, dlatego apeluje do swoich klientów, aby dokładnie czytali regulamin i zapoznali się ze wszystkimi opłatami dodatkowymi.

Wonga to przedsiębiorstwo, które każdego roku udziela kilkunastu tysięcy pożyczek na dowód i to tylko na terenie naszego kraju. Firma wciąż prężnie się rozwija, poszerzając swoją ofertą, starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wonga to firma znana wielu pożyczkobiorcom, cieszy się zasłużoną dobrą opinią. W wielu rankingach zajmuje miejsce w czołówce lub zaraz poza nią. Jej oferta skierowana jest do wszystkich osób, które cenią sobie rzetelnych pożyczkodawców, liczą na dobre warunki i potrzebują szybkiego przelewu gotówki. Firma systematycznie wprowadza nowe możliwości oraz promocje dla nowych i stałych klientów.

InCredit

InCredit to firma, która charakteryzuje się tym, że udziela swoim klientom pożyczek na dowód na spore kwoty, bo nawet do 10000 zł na okres do 24 miesięcy. Przedsiębiorstwo działa na terenie kilku krajów, prężnie funkcjonując na rynku finansowym, udzielając rocznie kilkuset tysięcy pożyczek. W Polsce o kredyt na dowód może starać się każdy obywatel Państwa Polskiego w przedziale wiekowym 21-70 lat, który nie figuruje w bazie dłużników, posiada telefon komórkowy oraz numer konta w polskim banku.

Firma ma bardzo czytelny regulamin, wszystkie warunki są w nim opisane jasno i wyraźnie. Dodatkowe opłaty zostały wyszczególnione,a więc pożyczkobiorca od samego początku wie, z czym przyjdzie mu się zmierzyć podczas oddawania długu. InCredit bardzo ceni sobie klientów, którzy spłacają pożyczkę na czas, każde przedłużenie terminu lub zwłoka w spłacie wiążą się z wysokimi kosztami.

Proces otrzymania pożyczki na dowód w InCredit jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić elektroniczny wniosek, wykonać przelew weryfikacyjny i oczekiwać na decyzję, która następuje zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut. Jeżeli pożyczka zostanie przyznana, pieniądze wysyłane są praktycznie natychmiast.

Obsługa klienta czynna jest od poniedziałku do soboty, zawsze rzetelnie udzielając informacji na temat firmy i chętnie wyjaśniając zasady otrzymywania kredytów. Każdy klient, który nie może spłacić danej raty lub całej pożyczki na czas, powinien niezwłocznie skontaktować się z pracownikiem firmy, który powie, co należy w takiej sytuacji zrobić.

InCredit to duże przedsiębiorstwo, które w Polsce skupia szeroką grupę stałych klientów. Wysoka kwota maksymalna jest dużą zachętą dla osób, poszukujących większych środków na konkretny cel. Ogólne warunki współpracy z firmą InCredit nie są złe, jeżeli tylko spłaca się długi na czas.

Ferratum

Ferratum oferuje pożyczkę na dowód online na kwotę do 5000 zł z okresem spłaty stałym lub ratalnym, do 24 miesięcy. Ferratum to szeroko rozwinięta grupa finansowa, która działa w naszym kraju już od jakiegoś czasu, oferując klientom możliwość szybkich pożyczek online. Dzięki umiarkowanym kosztom dodatkowym i atrakcyjnemu oprocentowaniu, firma zdobyła sobie sporą popularność na terenie Polski.

Pożyczkobiorcy cenią Ferratum za rzetelność, szybkie przelewy i miłą obsługę. Nie bez znaczenia jest również jasno skonstruowany regulamin, który zawiera wyszczególnione wszystkie istotne zasady udzielania i spłaty pożyczki. Firma nie wymaga zaświadczeń, do uzyskania kredytu wystarczy numer dowodu osobistego oraz numer konta bankowego, z którego zostanie wykonany przelew weryfikacyjny.

Firma udziela każdego roku setek tysięcy pożyczek, działa na terenie kilku krajów, zapewniając nie tylko szybkie środki finansowe, ale również porady, dotyczące tego, jak te środki wykorzystać. Jest to jeden z bardziej znanych i cenionych pożyczkodawców w Polsce, zdobywający coraz więcej dobrych opinii.

Kredyt na dowód mogą uzyskać obywatele Polski, którzy nie figurują w bazie osób zadłużonych. Firma zastrzega sobie prawo do sprawdzania tożsamości klientów i nie udzielenia pożyczki, w przypadku, gdy pożyczkobiorca ma niespłacone inne zobowiązania. Firma ceni sobie uczciwość każdego z klientów, apelując do każdego z nich o odpowiedzialne składanie wniosków.

Osoby, które poszukują środków na konkretny cel i chcą nawiązać współpracę z firmą sprawdzoną i rzetelną, powinny zainteresować się ofertą Ferratum. Dobre zasady, szybka reakcja pracowników firmy, znośne koszty dodatkowe oraz możliwość przedłużenia pożyczki sprawiają, że klienci chętnie korzystają z usług firmy po raz kolejny.

Smart Pożyczka

Smart pożyczka udziela pierwszego kredytu na dowód za 0 zł. Każda kolejna pożyczka wiąże się z dodatkowymi kosztami o sporej wysokości. Firma oferuje kredyty do kwoty jedynie 3000 zł na okres 30 dni.

Firma wymaga, aby zobowiązania był spłacane na czas. Każda zwłoka w zwrocie długu wiąże się z dużymi opłatami dodatkowymi. Smart Pożyczka oferuje możliwość przedłużenia spłaty pożyczki, jednak to również wiąże się ze sporymi kosztami.

Smart pożyczka to przedsiębiorstwo finansowe, które może zainteresować osoby, poszukujące dodatkowych środków o niskiej wysokości z krótkim okresem spłaty. Firmę chwali się za przyjazną obsługę oraz błyskawiczne przelewy. Przedsiębiorstwo udziela pożyczek na dowód, nie wymagając zaświadczeń, a jedynie konieczności dokonania przelewu weryfikacyjnego.

Firma współpracuje z rejestrami dłużników, dzięki czemu może rzetelnie sprawdzać niespłacone zobowiązania potencjalnych klientów. Cały proces otrzymania środków odbywa się drogą elektroniczną w ciągu kilkunastu minut.

Smart pożyczka to firma, która zbiera różne opinie. Zarzuca się jej wysokie koszty dodatkowe, zwłaszcza za zwłokę w spłacie. Mimo to ma dosyć jasno określone warunki i znośne oprocentowanie, a klienci mogą liczyć na szybką reakcję ze strony pracownika. Pożyczkodawca ceni sobie uczciwość, dlatego wykorzystuje politykę odpowiedzialnego pożyczania.

Każda osoba, która poszukuje dodatkowych środków bez zaświadczeń, może skorzystać z kredytu na dowód w Smart Pożyczka. Jest to bardzo szybka transakcja, która, przy terminowej spłacie zobowiązania jest całkiem korzystna. Gorzej przedstawia się sytuacja osób, które nie mogą oddać długu w terminie. Takim klientom zaleca się jak najszybszy kontakt z obsługą klienta w celu ustalenia dalszego działania.

Smart Pożyczka ma swoich stałych klientów, z łatwością zarabia na dobre opinie, oferując jasno określone warunki. Osoby odpowiedzialne, mające podstawową wiedzę o finansach i pożyczkach online mogą bez wahania korzystać z oferty.

Extra Portfel

Extra Portfel to kolejny pożyczkodawca, na którego warto zwrócić uwagę, poszukując kredytu na dowód na dobrych zasadach. Firma oferuje pierwszą pożyczkę za darmo, w wysokości do 2000 zł na okres do 45 dni. Przy kolejnej pożyczce zwiększa się limit do 5000 zł.

Firma cieszy się bardzo dobrą opinią, przede wszystkim ze względu na niewysokie koszty dodatkowe, nie tylko samego kredytu, ale również za niskie koszty monitów w przypadku zwłoki w spłacie długu.

Extra Portfel oferuje pożyczki na dowód, bez zaświadczeń. Proces otrzymywania środków odbywa się całkowicie drogą elektroniczną. Klienci mogą liczyć na szybką reakcję ze strony pracownika firmy oraz błyskawiczny przelew gotówki na podany numer konta. Pożyczkodawca ma bardzo jasno napisany regulamin, który bez problemu będzie zrozumiały dla każdego klienta.

Minusem są godziny pracy obsługi klienta, która dostępna jest pod telefonem jedynie od poniedziałku do piątku, każda osoba zainteresowana pożyczką może jednak wysłać zapytanie poprzez formularz internetowy, dostępny na stronie firmy.

Extraportfel nie na darmo znajduje się w czołówce wielu rankingów firm pożyczkowych. Osoby, które raz skorzystały, bardzo chętnie korzystają ponownie z usług tego przedsiębiorstwa finansowego. Firma stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, wciąż polepszając warunki współpracy, gwarantując naprawdę dobrą ofertę.

Analiza pożyczek bez zaświadczeń:

W oparciu o analizy przeprowadzone przez pożyczki przez internet możemy się dowiedzieć, że w dużej części firm udzielających pomocy finansowej zadłużenie poniżej 200 złotych nie stanowi przeszkody dla uzyskania pomocy. Oznacza to, że znalezienie się w bazie dłużników z powodu niezapłaconego mandatu, abonamentu telefonicznego czy energii elektrycznej nie powoduje negatywnego rozpatrzenia wniosku. Faktem jest stosowanie przez firmy sektora pożyczek limitów przy udzielaniu pożyczek finansowych, jednak oficjalnie firmy te nie podają w jakiej wysokości stosują limity. Pułap limitu w wysokości 500 złotych czy nawet 1000 zł nie jest tak bardzo istotny jak sposób powstania wpisu w KRD. Jeżeli istniejący wpis jest efektem błahostki i pospolicie występującym zjawiskiem to w takim wypadku nie będzie przeszkodą w uzyskaniu dodatkowych pieniędzy. Jeżeli natomiast wpisy wynikają z ewidentnej niesumienności spłat wskazującej z dużym prawdopodobieństwem na celowe działania to wniosek może zostać rozpatrzony negatywnie.

Koszty pożyczek przez internet bez zaświadczeń:

Koszty wynikające z podwyższonego ryzyka wliczane są do pożyczek i dlatego niektóre oferty jak pożyczki firmy Provident czy chwilówki Vivus są po prostu drogie. Choć produkt Vivusa oferowany jest w systemie „pierwsza bezpłatna” ale tylko jeśli oprócz KRD czysty jest również rejestr Biura Informacji Kredytowej BIK.

Kryzys finansowy a pożyczki bez zaświadczeń:

Atmosfera dla działania w sektorze finansowym w obliczu kryzysu finansowego w Polsce jest nadal korzystna. Pozabankowe instytucje finansowe regularnie zwiększają nakłady na akwizycję i podwyższają dostępne u nich kwoty pożyczek. Darmowe umowy są dostępne w kwotach od 100 do 2000 złotych na czas od 7 do 30 dni. Jeśli klient zainteresowany jest kwotą przekraczającą 2000 złotych musi się jednak liczyć z naliczeniem standardowych opłat chyba, że skorzysta z systemu Multi, który pozwala połączyć wiele chwilówek w jedną. Poprzez system Multi można złożyć wiele wniosków do kilku parabanków, które mają nieoprocentowane oferty. W taki sposób sposób można już uzyskać kwotę powyżej 5.000 złotych choć również tylko na 30 dni. Dodając do tego metodę spłacania pierwszej umowy kolejną nieoprocentowaną pożyczką można wydłużyć okres kredytowania nawet do 6 miesięcy.

Inny analityk z zaprzyjaźnionej platformy finansowej przyznaje, że przez jego ręce przechodzi miesięcznie ponad 500 wniosków od osób znajdujących się na czarnej liście nierzetelnych i zadłużonych. Tym osobom za pośrednictwem jego pośrednictwem przyznaje się ponad 400 pożyczek co oznacza, że 2/3 wnioskujących osób otrzymuje pieniądze. Część z zadłużonych otrzymuje jednak mniejsze środki niż wnioskowali i jest to średnio 80% wnioskowanej kwoty.

Co musimy wiedzieć o  pożyczkach internetowych bez  żadnych zaświadczeń ?

Po pierwsze musimy spłacić pożyczkę na czas. Kary za nie spłacenie pożyczki są różne, ale nie są one najmniejsze. Jeżeli spłacimy pożyczkę na czas to nie będzie żadnych problemów. Możemy także przedłużyć pożyczkę ( wszystko w tabeli powyżej). Przedłużenie kosztuje, ale jest lepszym wyjściem niż nie spłacenie kredytu. Istnieje możliwość zerwania umowy pożyczki w ciągu 14 dni. Każda firma pożyczkowa musi przyjąć zerwanie umowy bez przyczyny. Gdy zmienisz zdanie i nie chcesz pożyczki, a już niestety ją wziąłeś to nie masz co się martwić. Zawsze możesz zerwać umowę bez żadnych konsekwencji.

Życzę pozytywnych wniosków pożyczkowych i szybkich spłat! Powodzenia ! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.