Vivus Opinie Pożyczka

Vivus Opinie Pożyczka przez interne. Sprawdź opinię i zdecyduj.

Vivus – pożyczka w 15minut na koncie! Bardzo dużo zaakceptowanych wniosków. Dają bezrobotnym, studentom, praktycznie wszystkim.

 Złóż WNIOSEK<–Kliknij

Wystarczy spełnić następujące warunki chwilówki:

  • jesteś obywatelem Polski
  • jesteś w wieku od 20 do 78 lat
  • Jesteś zarejestrowany na naszej stronie
  • Nie jesteś na listach dłużników BIK,Krd itp.

Oferta vivus- Opinia

Składając wniosek na pierwszą pożyczkę w vivus nie ponosisz żadnych kosztów. Oznacza to, że musisz spłacić tylko tyle ile pożyczyłeś (jak od dobrego kolegi 🙂 ) np. pożyczasz 1600 zł na 30 dni, spłacasz 1600 złKolejne pożyczki:

Pożyczając np 400zł Oddajesz 458zł RRSO 420% – więc mają bardzo korzystny RRSO, więc warto brać kolejne pożyczki online właśnie u nich. 🙂

§ PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY POŻYCZKI – bardzo użyteczne!!!!

W jaki sposób odstąpić od umowy ?

W chwili zawarcia umowy, bank lub parabank powinien dostarczyć wzór odstąpienia od umowy. Odstąpić można od każdej umowy pożyczkowej, bez żadnych wyjaśnień.
Odstąpienie od umowy najlepiej wysłać listem poleconym lub dostarczyć osobiście, z potwierdzeniem odbioru. Każdy pożyczkodawca musi przyjąć odstąpienie od umowy. Jeżeli tego nie uczyni to łamie prawo.
Ile mamy czasu aby odstąpić od umowy?
Odstąpienie od umowy musi zostać wysłane w ciągu 14 dni (nawet jak zostało wysłane 14dnia to liczy się data wysłania, a nie dostarczenia odstąpienia od pożyczki)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.